EURONET Logo

Biz Kimiz?

EURONET Telekom 2011 Yılında bireylerin ve kurumların hizmet farklılığı talepleri doğrultusunda kaliteli bir hizmet sunmak amaçlı kurulmuş İnternet Servis Sağlayıcıdır.

5809 sayılı Elektronik Haberleşme Kanunu ve ilgili yönetmelikleri kapsamında ADSL, VDSL, FİBER ve KABLOSUZ seçenekleriyle sabit internet hizmetleri sunmaktayız. Gerçek sınırsız, kotasız ve düşük gecikmeli internet gibi avantajların yanı sıra mevcut müşterilerinin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vererek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefliyoruz.

Yaklaşımımız

İnternet kullanıcısının mevcut ve gelişen teknolojiler ile beraber talep edebileceği ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz eder, hizmet odaklı ve yenilikçi olmayı hedefleriz. Sizden gelen geri bildirimler hedeflerimize ilerlerken en büyük yardımcımızdır.

Altyapımız

EURONET olarak altyapı yatırımlarına ve teknolojiye önem vermekteyiz. Tüm altyapımızın yedekli olması ve bir sorun anında kesintisiz çalışması en önemli kriterimiz. Altyapımızda kullandığımız ürünleri dünyanın ileri gelen üreticilerinden tedarik ederiz.

Müşterilerimizin internetlerini, altyapılarının desteklediği maksimum hızda kullanabilmesi için sürekli sistemlerimizi izler, ölçümler yapar, darboğaz oluşabilecek noktaları önceden tespit ederiz. Özellikle kullanıcılar arasında "yüksek gecikme", "yüksek ping", "akşam yavaşlaması" gibi kullanıcıların aynı anda kullanımına bağlı olarak kapasite yetersizliği sorunlarının hiç yaşanmaması için altyapımı yatırımlarımız ve erişim kapasitelerimiz her zaman güncellenmektedir.

Kurumsal Bilgiler

Ünvan: Euronet Telekomünikasyon A.Ş.
Adres: Büyükdere Caddesi No:47/801 Bentek Plaza, Mecidiyeköy, Şişli, İstanbul
Mersis No: 0381088374000001
Denetim Merci: Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu

Destek E-Posta: [email protected]
Destek Telefon: 0850 277 0 300