Orta ve Büyük ölçekli İşletmelerin İhtiyacı

Simetrik Metro Ethernet

Simetrik Metro Ethernet servisi nedir?

Simetrik Metro Ethernet servisi Fiber veya Radiolink teknolojileri üzerinden 10 Mbps'den 10 Gbps (10000 Mbps) hıza kadar sunulan bir servistir.

İndirme ve Yükleme hızlarının eşit, gecikme (latency) süresi düşüktür.

  • Yedekli Omurga
  • Kaliteli Network Ağı
  • Proaktif 7/24 İzleme
  • Özel Müşteri Temsilcisi

10 Gbps'e Kadar İstediğin Hızda !

SİMETRİK METRO ETHERNET
  • 10000 Mpbs'e Kadar Destekli İndirme (Download) Hızı Altyapısı
  • 10000 Mpbs'e Kadar Destekli Yükleme (Upload) Hızı Altyapısı
  •  
  •  
  •  
  • İhtiyacınızı belirleyip size özel çözümlerimizi sunmamızı ister misiniz
Sizi Arayalım

Bu Servis ile İlgili En Merak Edilenler

İşletme olarak nasıl EURONET'e abone olabilirim?

Cevap: Hemen sizi bilgilendirmemiz için buraya tıklayarak iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz.

Cevap: Bu servis indirme (download) ve yükleme (upload) hızları eşit simetr, 10 Mbps'den 10 Gbps'e kadar istediğiniz hızda alabildiğiniz bir servistir. Taahhüt edilen hız, Fiber veya Radiolink altyapısı üzerinden ve EURONET yedekli omurgalarından size özel paylaşımsız olarak sunulur. Sizi bilgilendirmemiz için buraya tıklayarak iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Bunlara ek olarak modem tercihi ve iç dağıtımda kullanılan müşteri cihazları da müşteri tarafında alınan performansı etkileyebilmektedir.

Cevap: EURONET kendi fiber ve radiolink omurgasına ek olarak diğer yerleşik operatörler üzerinden de altyapıların ulaştığı her lokasyonda servis verebilmektedir. Bulunduğunuz lokasyondaki servis verilebilirliği öğrenmek için buraya tıklayarak iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz.

Cevap: Hayır. Diğer servislerimizde olduğu gibi Metro Ethernet servisinde de EURONET altyapısı üzerinden internete ek olarak güvenlik servisleri (DDoS Koruma, Firewall v.b.), verimerkezi servisleri (barındırma, bulut çözümler, hosting, e-posta hizmetleri v.b.) ve çok noktalı müşterilerimiz için sanal ağ hizmetleri gibi bir çok ek servis sunulabilmektedir. Projeniz için birlikte değerlendirme yapmak için buraya tıklayarak iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz.

Cevap: SLA (Hizmet Seviyesi Taahhütü) ihtiyacı olan, bağlantı ihtiyacının ve sürekliliğinin kritik olduğu firmalar için uygun çözümdür. Simetrik çalışan ve size özel paylaşımsız bir servis olduğu için kullanıcıların interneti kullanım şekli performans kaybına yol açmaz.

Cevap: EURONET olarak işletmelerin dijital süreçleri ve buna bağlı olarak iletişim ihtiyacı ne kadar kritik farkındayız. Yedekli altyapılarımız ve doğru iş birlikleri ile bu servisimizi ihtiyaçlarınızı doğrultusunda geliştirmek için durmaksızın çalışıyoruz.